Odigran je nastavak prekinute utakmice 10. kola Jadran Luka Ploče – Hrvatski dragovoljac 0:1 (prekid u 23. minuti). Utakmica je završila pobjedom Jadrana 2:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 – Kobetić (15); 1:1 – Rodin (45+1); 2:1 – Rodin (70)

Momci trenera Mladena Stipkovića nastupili su u sastavu:

Žgela – Franić, Večerić, Milović (od 90. Bičanić), Kobetić (od 79. Kupsjak) – Gudelj (od 46. Vukelić), Kegalj (od 90. Kozina) – Perić (od 46. Bosiljevac), Opačić, Pešić – Smojvir

Nastavak prvog poluvremena je donio obrambeni gard Dragovoljca, uz agresiju i posjed domaćih s jednom izglednom prigodom. Pred kraj su se naši momci oslobodili i postigli ravnotežu na travnjaku uz nekoliko aktivnih izleta pred 16 m domaćina. Ipak, u nadoknadi je Jadran nakon kornera i proigravanja golom Rodina izjednačio.

U drugom poluvremenu smo mogli vidjeti ravnopravan nogomet, s većim posjedom Hrvatskog dragovoljca i aktivnijom igrom u fazi napada, uz puno prekida na sredini terena. Nakon jednog od kornera i povratne lopte Rodin postiže svoj drugi zgoditak u 70. minuti za, pokazalo se, pobjedu domaćih. Hrvatski dragovoljac je do kraja imao nekoliko prolaza i ubačenih lopti u gostujući šesnaesterac, ali na žalost bez realizacije.

U idućem kolu u Siget na stadion Hrvatskog dragovoljca dolazi Jadran iz Poreča.