Uz izravan prijenos na Sport Klub televiziji odigran je finalni susret 14. Turnira u malom nogometu “Antun Tina Bednaić” Križevci 2023. – Cedevita Sport U-15. Pioniri Hrvatskog dragovoljca pod vodstvom trenera Jurice Kneževića osvojili su prestižni turnir “ANTUN BEDNAIĆ TINA”.

Crni su u finalu svladali Novi Marof rezultatom 5:0, a do finala su stigli nakon što su u polufinalu bili bolji od Zeline, rezultatom 2:0. Igračem turnira proglašen je naš Matej Budak, a najbolji strijelac turnira je također iz Hrvatskog dragovoljca, Marko Bogović.

Priznanje, medalje i pehare najboljima uručili su gradonačelnik Križevaca Mario Rajn, direktor turnira Damir Kemenović, tajnik Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije Branko Zorko i predsjednik Zajednice sportskih udruga Križevci Branislav Pengov.

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)