Dragovoljac će danas od 15:00 sati u sklopu 17. kola Druge NL gostovati na Kustošiji. Zagrebački derbij najavio je trener Stipković:

“Očekuje nas utakmica protiv kvalitetne ekipe Kustošije koja se u prijelaznom roku jako pojačala i ima naglašenu ambiciju povratka u 1. ligu. Moji igrači su odlično trenirali kroz tjedan i vjerujem da smo spremni i sposobni odgovorit na sve izazove koji nas sutra očekuju. Očekujem da prezentiramo dobar nogomet, budemo koncentrirani i odgovorni kroz cijelu utakmicu pa neka bolja ekipa pobijedi.”

Dragovoljac i Kustošija sastali su se ranije ove sezone u sklopu 2. kola Druge NL. Tada su crni na domaćem terenu upisali visoki poraz 0:4. Crni se trenutno nalaze na 9. mjestu prvenstvene tablice sa 19 upisanih bodova, dok Kustošija zauzima sedmu poziciju s upisanih 24 boda.