PRVA UTAKMICA PA SVA TRI BODA!

sij 28, 2020

Međimurje uspješno apsolvirano

Kao što smo i predviđali, utakmica protiv NK Međimurja je pokazala koliko je teško donijeti bodove s gostovanja. Iako smo kao gosti bolje otvorili utakmicu, trenutak nepažnje je bio dovoljan da na semaforu zasvijetli 1:0 u korist domaćina. Čak ni inače izvrstan Šubarić nije mogao spriječiti postizanje gola. To je malo poremetilo planove, ali nakon prekida i izlaska iz svlačionice ponovio se bolji početak gostiju što je rezultiralo izjednačenjem Mrkonjića u 57oj minuti. Tu je NK Hrvatski dragovoljac malo stao na loptu, igrala se izjednačena igra koja je prekinuta golom Ilića u 79oj minuti. Domaćini srećom nisu uspjeli napraviti ozbiljniji pritisak do kraja utakmice te je NK Hrvatski dragovoljac sretan mogao nazad prema Zagrebu.

Want to Join The Club?

Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta.Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada.