Close
Važna pobjeda Hrvatskog dragovoljca

Važna pobjeda Hrvatskog dragovoljca

Hrvatski dragovoljac je u okršaju 18. kola Druge hrvatske nogometne lige u Zmijavcima svladao Croatia Zmijavce s 1:0 pogotkom Ivana Stjepanovića u 83. minuti. Dragovoljac je odlično krenuo u drugi dio sezone i ovom pobjedom upisao 3 važna boda, zadržavši se na vrhu ljestvice s 35 bodova, pet više u odnosu na svojega prvog pratitelja, Opatiju.

U prvome poluvremenu momčadi su krenule opreznije. Drugo poluvrijeme ponudilo je nešto drugačiju igru. Domaćini su krenuli čvrsto u drugo poluvrijeme, a stvorili su i nekoliko dobrih prilika. Na kraju je presudio detalj. Dragovoljac je do vodstva stigao u 83. minuti, nakon ubačaja s desne strane, loptu je u mrežu pospremio Stjepanović. Do kraja utakmice imali smo prilike vidjeti još nekoliko odličnih prilika, a najbliže golu bili su domaćini na samome kraju utakmice.

Trener Kuljanac nije mogao sakriti zadovoljstvo nakon pobjede: ” Čestitam igračima i jedne i druge momčadi na prikazanoj igri. Jako je bilo bitno započeti drugi dio sezone s pobjedom. Bilo je ovo teško gostovanje na kojem smo prikazali iznimno čvrstu i borbenu igru. Nije bilo puno prilika, ali jedan detalj je presudio u našu korist i zbog toga sam sretan.” izjavio je trener nakon pobjede.

U slijedećem kolu Dragovoljac gostuje kod druge momčadi Osijeka.