Close
Uz vas smo

Uz vas smo

U mislima smo s građanima i građankama Petrinje, Siska i okolnih mjesta koji su u današnjem razornom potresu izgubili život i svoje bližnje, te svima koju su stradali. Izražavamo sućut svim obiteljima koje su izgubile bližnje!

Ovo su vremena koja zahtijevaju solidarnost. Cijela Hrvatska se je danas digla na noge i odmah reagirala, danas smo ujedinjeni kao i uvijek u teškim situacijama, pa sa svih strana kreće pomoć ka ugroženom području.

Hrvatski Dragovoljac priključuje se humanitarnim akcijama te smo odlučili pokrenuti donatorsku akciju prikupljanja sredstava za kriznu podršku žrtvama potresa u Petrinji i Sisačko-moslavačkoj županiji.

Pozivamo vas da nam se priključite u humanitarnoj pomoći za stradala područja. Prikupljamo vodu, hranu, deke, toplu odjeću. Sve vrste potrepština koje u ovim trenucima mogu pomoći građanima. Svaka pomoć je dobrodošla.