Ulaznice: Dragovoljac- Istra

Sukladno odluci Nacionalnog stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o nužnim epidemiološkim mjerama, Hrvatski dragovoljac je odlučio za nadolazeću utakmicu protiv Rijeke otvoriti vrata stadiona gledateljima uz poštivanje donesenih mjera.

Odluka propisuje da se sportska natjecanja mogu održati i uz prisustvo više od 100 gledatelja, a uvjet je da svaka osoba prisutna na stadionu posjeduje EU digitalnu COVID potvrdu.

Navijači su obavezni predočiti navedenu potvrdu prilikom kupovine ulaznica, a istu je potrebno imati i prilikom ulaska na stadion (u papirnatom ili digitalnom obliku).

Prilikom ulaska na stadion, djelatnici će provjeravati:

1. Osobnu iskaznicu
2. EU digitalnu COVID potvrdu
3. Ulaznicu

Cijene ulaznica za utakmicu Hrvatski dragovoljac – Istra – 70kn

Ulaznice je moguće kupiti i u prostorijama kluba (Aleja pomoraca 25) do ponedjeljka. Radno vrijeme prostorija je od 09-16h.

Podsjećamo da Hrvatski dragovoljac svoje domaće utakmice igra na stadionu Kranjčevićevićeva, a blagajne će biti otvorene 2 sata prije početka utakmice.

Preduvjet za kupovinu ulaznica je predočenje važećeg osobnog dokumenta i EU digitalne COVID potvrde. Napominjemo da prodaja ulaznica i ulazak na stadion neće biti moguć osobama kojima to priječi Zakon o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.

Klub je odlučio osigurati besplatne ulaznice za djecu do 12 godina starosti.

Obzirom na povećanu potražnju, pozivamo sve navijače da dođu ranije kako bi izbjegli moguće gužve na blagajnama.