U subotu protiv Cibalije

U subotu protiv Cibalije

Ispred nas je utakmica protiv Cibalije. Mogle su stvari u Solinu lako otići i u drugome smjeru, ali nešto je nedostajalo. Jednako kao i u dvije utakmice protiv Dubrave… No, za prolivenim mlijekom ne vrijedi plakati. Moramo se okrenuti onome što je ispred nas jer sezona ulazi u sami finiš, a svaki bod je zlata vrijedan. Kakav god rezultat na kraju sezone bio, jedno je sigurno – bit će teško sve do kraja, ali sreća prati hrabre.

Ispred nas je 26. kolo i domaća utakmica protiv odlične i neugodne Cibalije. Dragovoljac se trenutno nalazi na zečelju tablice s osvojenih 19 bodova, a Jarun nam bježi 9 bodova. U 25 odigrana susreta upisali smo 4 pobjede, 7 remija i 14 poraza.

Protiv Cibalije smo se ove sezone susreli dva puta. Jedan susret završio je podjelom bodova, a u drugom smo upisali poraz 2:1 (Zdunić 78’).

Utakmica je na rasporedu u subotu 15.04. u 15:00h na ŠRC Stjepan Spajić.

Related Posts