Close
Sretna Nova 2021. godina

Sretna Nova 2021. godina

Dragi simpatizeri, navijači, suradnici, igrači, treneri, roditelji, prijatelji, Hrvatice i Hrvati, svima vama od srca želimo sretnu i uspješnu 2021. godinu!

Iza nas je turbulentna godina u kojoj smo se suočili s brojnim izazovima. U godini koja je bila prepuna brojnih nedaće, svi zajedno smo pokazali solidarnost i jedinstvo u najtežim trenutcima. Danas smo kao i proteklih dana, mislim sa svim ljudima u Petrinji, Sisku i okolnim mjestima. Niste sami!

Što se sporta tiče, za Hrvatski Dragovoljac ovo je bila iznimno uspješna godina. Klub je prije godinu dana bio u velikim problemima, a svjetlo na kraju tunela nije se naziralo. Danas je Hrvatski Dragovoljac vodeća momčad Druge HNL. Prvenstveno zahvaljujući predsjedniku Periću i njegovim suradnicima, koji su uspjeli velikom brzinom vratiti klub na pobjedničke staze! Polusezonu smo završili kao prvaci, sa 32 upisana boda! 

U nadi da će nam 2021. godina donijeti više mira i veselja, Vama i Vašim obiteljima želimo sretnu i uspješnu Novu godinu!