Close
SLJEDEĆA UTAKMICA DUGOPOLJE – DRAGOVOLJAC

SLJEDEĆA UTAKMICA DUGOPOLJE – DRAGOVOLJAC

Danas čekamo novu utakmicu. Ispred nas je težak ispit veliki derbij kola protiv Dugopolja. Nakon utakmice protiv Junaka prošlog petka, bespotrebno je dalje analizirati možda malo iznenađujući rezulzat. Naravno nakon svake utakmice možemo na papir staviti sve ono negativno, ali i pozitivne stvari kojih je u prošloj utakmici zasigurno bilo. U utakmicama ispred nas moramo svakako popraviti realizaciju. Ne treba pričati i krizi, jer daleko smo od toga. Dragovoljac je još uvijek

Dugopolje je izrazito kvalitetna momčad. Trenutno su na -2 boda iza Dragovoljca. U 19 odigranih utakmica, ostvarili su 10 pobjeda – do sada su na konto upisali 35 bodova. Prilika je ovo za našu momčad da učvrsti prvo mjesto. Toliko priželjkivala pobjedom odvojili bi se od našeg najbližeg pratitelja. Dugopolje je momčad koja kvalitetom kadra i onim što su pokazali u dosadašnjem dijelu sezone svakako pripada vrhu tablice, zato bi bilo dobro danas osigurati 3 boda. Okrećemo se danas novim izazovima.