Close
Remi na Kranjči protiv Lokomotive

Remi na Kranjči protiv Lokomotive

U otvaranju 12. kola protiv Lokomotive uspjeli smo doći do vrijednog boda. Momčad je pokazala karakter i kvalitetu nakon što smo gubili s dva gola zaostatka. Lokomotiva je već od 17. minute vodila 2:0 i izgledalo je kako će utakmica otići na njihovu stranu.

U 9. minuti nakon centaršuta Miličevića s desne strane lopta je došla do Kulenovića koji je glavom poentirao za vodstvo. Kulenović je skočio između dvojice naših braniča i s otprilike 8 metara poentirao uz samu stativu Šubarićevog gola.

Drugi gol je pravo remek djelo Kačavende. Mladi nogometaš Lokomotive dobio je loptu na svojoj polovici i povukao sve do 30 metara od našega gola.  S otprilike 30-ak metara snažano je potegao i pogodio nebranjeni dio mreže. Gol koji će zasigurno biti među top 5 pogodaka sezone.

Nakon drugog gola naša momčad je pokazala karakter i smanjila zaostatak u 30. minuti. Nakon sjajne timske akcije i požrtvovne reakcije mladog Viduke lopta se odbila na 20-ak metara. Do lopte je došao Mioč koji je snažnim udarcem pomoću bloka smanjio zaostatak na 2:1.  Mioču je ovo drugi pogodak za Hrvatski dragovoljac, a oba je zabio izvan 16 metara.

Do poravnanje rezultata došli smo u 57. minuti nakon prekida. S desne strane centrirao je Mamić, a nakon odbijanca se u 16 metara najbolje snašao Lukić i snažnim udarcem ponovno savladao nemoćnog Nevistića na golu Lokomotive.

U 78. minuti nakon pregleda VAR snimke  Pasariček je dobio crveni karton za preoštar start. Posljenjih 15 minuta naši momci su morali igrati s igračem manje što ovaj bod čini još većim.  Nakon crvenog kartona trener Mladina je napravio nekoliko izmjena kako bi pojačao defanzivnu liniju i u potpunosti pogodio.

Posljednjih 10-ak minuta branili smo se kompaktno i koncentrirano i potpuno zaslužili bod. Trenutačno se još uvijek nalazimo na posljednjem mjestu sa 6 bodova kao i Slaven Belupo koji svoju utakmicu igra u nedjelju protiv Osijeka.