Close
Poraz protiv Lokomotive

Poraz protiv Lokomotive

U prvoj utakmici 3. kola HT Prve hrvatske nogometne lige Hrvatski dragovoljac poražen je protiv Lokomotive 3:2. Dragovoljac je dobro krenuo u utakmicu, potvrdu dobrog starta dao je Veljača u 14. minuti utakmice. Nakon toga, igra se je preselila na polovicu Dragovoljca. Lokomotiva je stezala obruč oko vrata Zvonimira Šubarića, ali Crni su bili sigurni.

Nažalost Dragovoljac nije uspio dočekati poluvrijeme s prednošću, u 40. minuti nakon Pivarićevog ubačaja loptu u Šubarićevu mrežu šalje Valentić. Početak drugog poluvremena obilježio je veliki pritisak momčadi s Kajzerice. Na kraju je urodio plodom. U 54. minuti Miličević s dvadesetak metara dovodi Lokomotivu u vodstvo. Desetak minuta nakon pogotka Lokomotive, Roca je imao odličnu priliku za izjednačenjem, ali lopta odlazi pored gola.

Nakon razdoblja u kojoj se je igra malo “uspavala”, Kačavenda u 80. minuti povećava vodstvo Lokosa. Uslijedio je veliki presing Dragovoljca, a u 87. minuti nakon ubačaja iz kornera loptu u mrežu šalje Bagadour. Do kraja susreta Dragovoljac je pokušao doći do izjednačenja, ali nažalost nedostajalo je malo sreće.

Dragovoljac će u nedjelju 08.08. pokušati doći do prvih bodova na domaćem terenu protiv Osijeka.