Close
Podjela bodova u Osijeku

Podjela bodova u Osijeku

U 19. kolu 2. hrvatske nogometne lige, nogometaši Osijeka i Hrvatskog dragovoljca odigrali su 0:0. Bila je ovo, očekivano vrlo tvrda utakmica. Dragovoljac je imao nekoliko odličnih prilika, ali nažalost nije ih realizirao.

Obje su momčadi imale svojih prilika, a na samome kraju utakmice, domaćini su imali i veliku priliku, no na našu sreću nisu ju iskoristili.

“Očekivano tvrda i teška utakmica – neugodan protivnik. Mi smo imali svoje prilike, nismo ih iskoristili i na kraju moramo biti zadovoljni bodom. Osijek je imao priliku utakmice u 90. minuti. Nisam nezadovoljan, igra je bila dobra, igrali smo kako smo se dogovorili. Problem je realizacija, moramo to riješiti u sljedećim utakmicama.”, rekao je trener nakon utakmice.

Dragovoljac je i dalje vodeća momčad lige s 36 bodova u 19 odigranih utakmica. Već u petak 26.02. ispred naše momčadi je novi ispit, utakmica protiv Junaka.