Close

Obilježavanje godišnjice smrti sportskog direktora Željka Bogomolec

Željko Bogomolec

Prije 9 godina, 24.07.2013. napustio nas je tadašnji sportski direktor NK Hrvatski Dragovoljac.

Željko Bogomolec bio je u Hrvatskom dragovoljcu od njegovih samih začetaka, jedan je od osnivača klupske škole nogometa “Darko Mateša”, kao i najpoznatijeg turnira za mlađe pionire koji nosi isti naziv. Bogomolec je svojim radom iz godine u godinu podizao kvalitetu turnira “Darko Mateša” pa je s godinama isti među klubovima prozvan neslužbenim prvenstvom Hrvatske. Osim u Hrvatskom dragovoljcu, čiji član je bio neprekidno od 1994., Bogomolec je dio trenerske karijere proveo u Dinamu iz Odranskog Obreža i u NK Zelengaju, dok je kao igrač bio član NK Zagreba.

Ovim putem obilježavamo njegovo djelovanje u klubu uz dužno poštovanje i vječnu spomen.