NKHD VS Fundus Šport

Dragi svi, a osobito članovi škole nogometa,

Uprava NK Hrvatski dragovoljac želi javno objasniti situaciju u kojoj smo se svi našli, a vezano uz poslovanje s tvrtkom Fundus-Šport iz Zagreba i gospodina Juraja Čošić. Naime, krajem 2021. godine NK Hrvatski dragovoljac je krenuo u pregovore za novog dobavljača opreme te je u tom trenutku, među više kandidata, odabran Fundus-Šport kojeg je predstavljao gospodin Juraj Čošić. Od strane gospodina, usmeno i pismeno nama je obećan profesionalizam, kvalitetna oprema i vremenski rok u kojem će sve biti odrađeno, no, na našu žalost i žalost svih onih koji tu opremu trebaju i očekuju, ništa od toga se nije pokazalo točnim. S obzirom na obujam posla, posebna je pažnja skrenuta tvrtki Fundus-Šport na školu nogometa i pakete koji trebaju biti spremni na vrijeme, ali ipak smo svjedoci kako su probijeni svi rokovi oko dostave opreme, njihove kvalitete i ispunjavanja stavki potpisanog ugovora. Svakodnevno smo suočeni s pitanjima roditelja i djece (čak i vlastite djece) koji su polaznici škole nogometa, kada će biti kompletirana oprema?! Na stalne upite koje šaljemo Fundus-Športu, isto tako, svakodnevno, dobivamo različite isprike, a problem? Još uvijek je tu! Ovim putem NK Hrvatski dragovoljac se, zbog cjelokupne situacije u kojoj se nalazi, želi ispričati svojim polaznicima škole nogometa i njihovim roditeljima te će dignitet kluba i njegovih članova morati zaštiti sudskim putem. 
Uprava kluba NKHD!