Close
MATCHDAY: Dragovoljac – Rijeka

MATCHDAY: Dragovoljac – Rijeka

Momčad je dolaskom novog trenera ostvarila 2 odlična rezultata. Pobjeda u gostima kod Slaven Belupa i remi u Gorici daju nam za optimizam nadati se nečemu većem u današnjem susretu. U posljednjem domaćem dvoboju ugostili smo Hajduk koji je pobijedio pogotkom u zadnjoj minuti susreta. Protiv Rijeke očekujemo tešku i zahtjevnu utakmicu.

Atmosfera u momčadi je odlučna s obzirom na rezultate iz dvije prethodne utakmice. Momčad je pronašla recept kako zajedničkom snagom postići rezultat. Protiv Rijeke ponovno moramo pokazati zajedništvo, jedinstvo i maksimalnu dozu koncentracije ukoliko želimo doći do pozitivnog rezultata.

Rijeka dolazi kao veliki favorit nakon pobjede od 2-1 protiv Slaven Belupa. Trenutačno se nalaze na 3. mjestu tablice sa 16 bodova i utakmicom manje. Njihova forma u HNL-u je fantasticna i za sada imaju 5 pobjeda, jedan poraz i remi.

Goran Tomić, trener Rijeke poziva na oprez svoju momčad jer zna kako je Hrvatski dragovoljac u dobrom nizu rezultata. Rijeka dolazi s jednim ciljem,a to je pobjeda i nova 3 boda. Ukoliko pružimo igru kakvu smo prikazali od dolaska trenera Mladine Rijeka neće imati lagan posao.

 Nadamo se kako će teren podnijeti veliku količinu kiše koja je najavljena za danas.

Karlo Perić, igrač Hrvatskog dragovoljca:” Atmosfera u ekipi je odlična, dobro radimo i treniramo. povezali smo dvije odlične utakmice u kojima smo nagrađeni s 4 boda i ne mislimo stati na tome. očekujemo motiviranu Rijeku koja dolazi kao favorit, ali i nas će se nešto pitati.

Naša se momčad nakon 8 odigranih utakmica nalazi na posljednjem mjestu sa 4 boda, jednim manje od Slavena, 2 manje od Istre 1961 i 3 manje od šibenika. Prvenstvo je tek počelo i očekuje nas zanimljiv nastavak sezone.