Close
MATCHDAY: Dragovoljac – Osijek

MATCHDAY: Dragovoljac – Osijek

Momčad Dragovoljca danas od 18:55 dočekuje Osijek na Kranjčevićevoj u utakmici 4. kola HT Prve lige.

“Iako start nije bio najbolji osjeća se pomak u našoj igri. Dečki sve više prihvaćaju zahtjeve Prve lige. Puno smo čvršći i agresivniji, to je ono što od starta tražim. Pokušavamo stvoriti ratničku momčad, koja će se od prve do zadnje minute boriti na terenu.”, najavljuje trener.

Osijek u utakmicu ulazi kao veliki favorit. U tri odigrana susreta upisali su 7 bodova, a trenutno zauzimaju 2. mjesto na tablici. Prvenstvo su otvorili pobjedom protiv Šibenika, 3-0. Nakon toga u derbiju su pobijedili Hajduk 2-1, a u prošlom kolu momčad Nenada Bjelice je remizirala protiv Slaven Belupa.

“Osijek je favorit, ali tražim od svojih igrača da daju svoj maksimum. Vjerujem da uz trud i malo sportske sreće pravi rezultat neće izostati.”, uvjeren je trener.