Mario Veljača: Ako nećemo dati sve od sebe, onda od toga neće biti ništa

Mario Veljača bio je jedan od najefikasnijih igrača Solina prošle sezone. Eksplozivan i brz igrač, tako ga opisuju nogometni znalci. Svoje znanje pokazat će i u 1. HNL-u kao igrač Hrvatskog dragovoljca.

Brojni su već otpisali “Crne” Iako sezona još nije ni počela…

“Nažalost već su nas svi otpisali, ali to nam je motiv za još više napraviti. Uvjeren  sam i siguran da se i dogodine vidimo u prvoligaškom društvu” uvjerava nas Veljača.

Za dobre rezultate treba se potruditi, svjestan je toga Mario – “Ako ne budemo davali sve od sebe, onda od toga neće biti ništa”.

Dragovoljac će nakon sedam godina opet zaigrati u elitnom društvu. HNL je kroz godine jako napredovao i svaka utakmica je teška.

“Velika je razlika između dvije lige. Puno su bolje momčadi i igrači. Brže se igra, treba se brže razmišljati” upozorava nas Veljača.

Kada su usporedbe u pitanju, Maria uspoređuju s Mislavom Oršićem. Čovjekom koji je na Europskom prvenstvu zablistao u posljednjoj utakmici protiv Španjolske.

“Uspoređuju me s Mislavom Oršićem”, priznaje nam novi član “Crnih”.