Close
KULJANAC: Bilo bi lijepo našim navijačima u ponedjeljak na 27 rodjendan kluba pokloniti pozitivan rezultat

KULJANAC: Bilo bi lijepo našim navijačima u ponedjeljak na 27 rodjendan kluba pokloniti pozitivan rezultat

Nakon odličnog starta drugog dijela sezone, pobjede protiv Croatie (Z) 0:1, igrači Hrvatskog dragovoljca spremni dočekuju idući susret. U ponedjeljak idemo put Osijeka (15 sati). Osijek je u prvom dijelu sezone prikazao odličnu igru i ne sumnjamo da nas čeka jako atraktivna i zanimljiva utakmica.

Trener Kuljanac svjestan je kvalitete protivnika – “Iako dolazimo kao vodeća ekipa prvenstva, ne smatramo se favoritima. Osijek je uvijek nezgodno gostovanje, kvalitetna su momčad, tehnički dotjerana a s druge strane čvrsta što su pokazali u prvoj polovici sezone. Vjerujemo u sebe i naše mogućnosti te se nadamo pozitivnom rezultatu. Bilo bi lijepo našim navijačima u ponedjeljak na 27 rodjendan kluba pokloniti pozitivan rezultat.” rekao je trener.
Našu momčad neće zavarati nešto slabiji start Osijeka na početku drugog dijela sezone. Svjesni smo kvalitete protivnika, ali imperativ je uvijek na pobjedi.