Hrvatski domoljubni ponos

Nakon ogromnog sportskog uspjeha hrvatske nogometne reprezentacije na Svjetskom nogometnom prvenstvu u Katru, ovih dana svjedočimo još jednom domoljubnom sportskom ponosu i sreći, jer je naš kapetan Luka Modrić od strane svjetske krovne nogometne organizacije FIFA-e proglašen za trećeg najboljeg nogometaša svijeta.
Istovremeno, naš hrvatski nogometni izbornik Zlatko Dalić u najvišem je svjetskom vrhu među trenerskim nogometnim velikanima. Svjetski nogometni tron i planetarni uspjeh naše reprezentacije, Luke Modrića te svjetsko trenersko priznanje Zlatku Daliću, priznanje je i podstrijeh Hrvatskom nogometnom savezu, hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji, svim nogometnim klupskim djelatnicima i nogometašima, a svakako i cjelokupnom hrvatskom sportu.
Nogometni klub Hrvatski dragovoljac dijeli sportski zanos i iskreno čestita najboljem svjetskom igraču i hrvatskom kapetanu Luki Modriću te izborniku Zlatku Daliću.
Iskreno vjerujemo da će ovaj svjetski uspjeh pridonijeti dobrobiti i novim uspjesima hrvatske reprezentacije, prosperitetu našeg klupskog nogometa te razvoju mladih nogometaša i uspjesima cjelovitog sporta u Republici Hrvatskoj.

NK Hrvatski dragovoljac
Marinko Perić, predsjednik