Close
Dragovoljac poražen na Kranjči

Dragovoljac poražen na Kranjči

Za prvu ozbiljnu priliku na utakmici čekali smo do 19. minute kada je Cipetić ubacio, a Kulenović pucao glavom, no Šubarić je siguran. U 22. minuti Crni dolaze do prednosti, Hodža je pucao i lopta se odbila od jednog igrača Lokomotive za 0:1.

Nažalost na poluvrijeme nismo uspjeli otići s golom prednosti. U sudačkoj nadoknadi Lokomotiva izjednačava, Cokaj je ubacio loptu s 25 metara, Dabro je došao ispred gola, primio loptu i spremio je u mrežu Dragovoljca. Nakon 15 minuta odmora u prvoj minuti 2. poluvremena Lokomotiva podiže na 2:1. Miličević je ubacio lotu u kazneni prostor, a Aliyu koji je bio potpuno sam zabija za 2:1.

Dragovoljac je tako nastavio niz od 13 utakmica bez pobjede, a nakon ovog poraza ostao je na zadnjem mjestu na ljestvici sa sedam bodova. Idući susret Dragovoljac igra u nedjelju na domaćem terenu protiv Osijeka.