Close
Dragovoljac peticom do nova tri boda

Dragovoljac peticom do nova tri boda

Odlična predstava, pet komada u mreži Međimurja i ostanak na vrhu ljestvice. Ovim riječima ćemo najbolje objasniti današnju predstavu Hrvatskog dragovoljca na domaćem terenu protiv Međimurja. Dragovoljac je uvjerljivom pobjedom 5:0 osigurao nova tri boda.

Vitezovi su u utakmicu krenuli odlučno. Cilj je bio jasan – što prije utakmicu odvesti u smijeru koji nama odgovara. U 29. minuti, Karlo Perić pogađa za 1:0. Nepunih 8 minuta trebalo je Raulu za novi pogodak. Dragovoljac je odlično otvorio i drugo poluvrijeme, Majstorović u 56. minuti pogađa za 3:0. Nešto malo više od 10 minuta trebalo je Martinezu da pronađe put do mreže. Konačnih 5:0 postavlja Viduka u 86. minuti.

Trener Kuljanac nije mogao sakriti oduševljenje nakon maestralne predstave: Čestitke igračima i jedne i druge momčadi na fer i korektnoj igri. Konačno smo riješli problem realizacije. Odigrali smo odličnu utakmicu. Nadam se da u Zaprešiću nastavljamo pobjednički niz.”, rekao je strateg Dragovoljca nakon utakmice.