Close
Dragovoljac nadigrao Šibenik

Dragovoljac nadigrao Šibenik

Hrvatski dragovoljac pobijedio je u 23. kolu Prve HNL Šibenik 5:0. Crnima je ovo druga pobjeda ove sezone, a golove su postigli Karrica, Bristrić, Majstorović, Galešić i Frigan. Dragovoljac je ovom pobjedom stigao na 10 osvojenih bodova u ovoj sezoni.

Šibenik je u utakmicu ušao kao veliki favorit, pokušali su se domaćini nametnuti kroz posjed na samom početku utakmice, no uslijedio je pravi šok. Već u 19. minuti pogađa Karrica. U 22. minuti Karrica je bio asistent nakon što je Frigan oduzeo loptu igračima Šibenika, a precizan je Bristrić. 

Nakon toga, Grdić je srušio Frigana, a Majstorović je bio siguran izvođač s bijele točke za 3:0 na poluvremenu.

U drugom dijelu nastavio je Dragovoljac svoju dominaciju. Već u 49. minuti je nakon gužve u kaznenom prostoru zabio Galešić, da bi pogotkom u 75. minuti Frigan okončao najbolju predstavu Dragovoljca ove sezone.