Close
Dragovoljac i Dugopolje podijelili bodove

Dragovoljac i Dugopolje podijelili bodove

Dugopolje je dva puta vodilo, a Hrvatski dragovoljac dva puta izjednačio za ukupnih 2:2

Odlična utakmica na stadionu Hrvatski vitezovi. Dragovoljac je na terenu pokazao odličnu predstavu. Na samom početku utakmice, Dragovoljac zabija za 0:1, ali sudac poništava pogodak zbog nepostojećeg prekršaja.

Nakon poništavanja pogotka, u 26. minuti, domaćini dolaze do vodstva. Nismo dugo trebali čekati na odgovor naših vitezova. Već u 28. minuti, Karlo Perić poravnava na 1:1. U 40. minuti, domaćini opet dolaze u vodstvo nakon penala. Drugo poluvrijeme bilo je u znaku Dragovoljca. Konačnih 2:2 postavio je Seth Amoateng u 81. minuti. Na kraju svega, ostaje gorak okus zbog loše sudačke odluke. Zasigurno bi pogodak vitezova utakmicu odveo u drugome smjeru. Naši dečki su danas pokazali veliku želju i karakter.

Dragovoljac ostaje lider 2. HNL s 2 boda više od Dugopolja.

Slijedeću utakmicu Hrvatski dragovoljac igra u petak protiv Međimurja.