Close
Dragovoljac danas protiv Lokomotive

Dragovoljac danas protiv Lokomotive

Nakon nekoliko godina izbivanja iz elitnog razreda hrvatskog nogometa, danas ćemo ponovno gledati novozagrebački derbi. Na Kranjči koja je domaći teren, Lokomotivi i Dragovoljcu. Međutim, u današnjem susretu, na papiru Lokomotiva dočekuje Hrvatski dragovoljac.

Lokomotiva se trenutačno nalazi nalazi na visokoj 3. poziciji dok je HD zadnji bez osvojenog boda. Uspješno su započeli novu sezonu i osvojili 4 boda u dvije utakmice. Bod protiv favoriziranog Hajduka i pobjeda u Koprivnici donijeli su visoko 3. mjesto nakon dva odigrana kola.

No nešto se danas pita i goste. Ovo će sigurno biti izjednačen susret, ali Dragovoljac mora pokazati više na terenu. U posljednje dvije utakmice stvari nisu išle prema planu, ali trener Kuljanac uvjeren je kako će danas njegova momčad pokazati da nisu samo prolaznici u 1.HNL-u.