Close
Darko Staneković član stručnog stožera za Europsko prvenstvo U-21

Darko Staneković član stručnog stožera za Europsko prvenstvo U-21

Iznimno smo sretni i ponosni što je naš trener vratara, Darko Staneković član stručnog stožera U-21 reprezentacije za predstojeće Europsko prvenstvo. Darko je svoje znanje pokazao u radu s trenutno najboljim vratarem 2. HNL – Zvonimirom Šubarićem.

Iza Darka je i veliki nogometni rezultat. Nekoliko godina bio je trener vratara u 1. HNL. Karlovac, Zagreb samo su neki od klubova koji su prepoznali njegov rad. Zahvaljujući Darku, Hrvatska reprezentacija danas ima jednog od ponajboljih mladih vratara – sa samo 17 godina, predstavio je Dominika Livakovića široj nogometnoj javnosti. U bogatoj karijeri trenirao je i Lovru Kalinića. U stručnim stožerima radio je s Besekom, Ćirom, Bonačićem, Kuljancem, Bišćanom, Pamićem…

Treneru, vaš Dragovoljac vam želi još puno uspješnih utakmica i praznih mreža!