Close
Čestitke hrvatskim olimpijcima

Čestitke hrvatskim olimpijcima

Hrvatski dragovoljac upućuje najiskrenije čestitke hrvatskim tenisačima Nikoli Mektiću i Mati Paviću te Marinu Čilću i Ivanu Dodigu na plasmanu u finale teniskog turnira na Olimpijskim igrama. Veliki je ovo uspjeh za Hrvatsku, a sa velikim nestrpljenjem očekujemo prvo hrvatsko finale u povijesti!

Za još dobrih vijesti pobrinuli su se naši trofejni veslači, braća Valent i Martin Sinković koji su osvojili naslov olimpijskih pobjednika u dvojcu bez kormilara. Dečki, još jednom ste potvrdili svoju poziciju najvećih. Za braću Sinković ovo je treća olimpijska medalja u trećoj različitoj disciplini. Bravo!

Naravno, ne smijemo izostaviti niti naše prve medalje. Matea Jelić i Toni Kanaet osvojili su već ranije olimpijske medalje u taekwondou. Čestitamo!

Hrvatskim predstavnicima želimo puno sreće u nastavku OI-a.