27. godina smo tu i još imamo puno toga za pokazati – Sretan ti rođendan voljeni klube

Hrvatski dragovoljac danas slavi svoj 27. rođendan! Svim navijačima, trenerima, igračima diljem Hrvatske i šire, hvala vam što ste zajedno s nama stvarali povijest.

Iza nas je izazovnih godinu dana, ali Hrvatski dragovoljac je unatoč svim problemima koji su ga pratili – na vrhu. Rezultatski gledano, ovo je iznimno uspješna godina za klub. Vratili smo se tamo gdje nam je i mjesto, na nogometni vrh. Trenutno smo prva momčad 2. hrvatske nogometne lige. Potpisani su brojni ugovori s talentiranim igračima, koji će se spremno boriti za boje kluba, a uprava kluba, predvođena predsjednikom Perikom, uspješno je sanirala sve financijske i druge probleme u kojima se je Dragovoljac našao.

Ispred nas je još puno pobjeda, pogodaka, sreće, veselja… Sretan ti rođendan, voljeni klube!